Друк календарів

Друк календарів різних видів і форматів, листівок, брошур та іншої поліграфічної продукції, одні з самих затребуваних і актуальних видів послуг друкарень. На сьогоднішній день, подібні товари розглядаються як зручний і практичний інструмент реклами. Більшість маркетингових стратегій виділяють поліграфію окремою ключовою областю, яка є потужним ресурсом в просуванні товарів і послуг.

Дуже часто ви помічали в різних закладах, офісах, бутіках настінні, настільні та кишенькові календарі з фірмовим логотипом або символікою. Або ж, приміром, здійснюючи покупку в будь-якому торговому центрі, в подарунок Вам вручали фірмовий календарик або ручку. Погодьтесь, це завжди приємно, свого роду знак уваги, який позитивно впливає на психологію клієнта, позиціонуючи Вашу фірму як успішного партнера, який дбає і цінує своїх клієнтів. Календар є серйозним маркетинговим способом збільшення доходу компанії, який також сприяє постійному розширенню клієнтської бази. Презентувавши клієнту календарик, він буде користуватися ним протягом усього року, і кожного разу, дивлячись у нього, він буде бачити всю необхідну інформацію щодо Вашого бізнесу.

1

Друк календарів на замовлення один із способів зробити оригінальний і креативний подарунок рідним, близьким, друзям і колегам. Збірки фотографій можуть перенестися на будь-який різновид календаря: настільний, настінний, кишеньковий, складаний, розкладний. Погодьтеся, подібний подарунок дійсно порадує власника, і щоразу буде нагадувати приємні події та моменти життя. Це може бути також бізнес чи корпоративний календар, на якому можна розмістити фірмовий логотип компанії і всіх співробітників. Подібний елемент декору не тільки прикрасить офіс, але і додасть особливого робочого настрою. В цілому, календар настільки універсальний предмет, що він буде доречний в найбільш різних ситуаціях, варто лише трохи пофантазувати і задати тон, а все інше виконаємо ми.

Сучасні компанії з динамічним ступенем розвитку добре усвідомлюють той факт, що в боротьбі за клієнта, будь-які методи приносять свій результат. Якісна і презентабельна друкарня вірний помічник рекламної кампанії. Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін" це спеціалізований поліграфічний центр, що пропонує широкий спектр послуг із виготовлення різноманітної друкарської продукції включаючи друк календарів.

kalendar

Виконуємо офсетний та цифровий друк. Обидва методи забезпечать точну і яскраву передачу всіх тонів та напівтонів, а також максимально оперативні терміни друкування тиражу. Ми виробляємо тільки якісний продукт, який відповідає всім технічним характеристикам, а головне має презентабельний зовнішній вигляд, який обов'язково приверне початкову увагу клієнта і він обов'язково захоче з ним ознайомитис ближче. Кваліфіковані фахівці нашої друкарні забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта, що в свою чергу стане запорукою успішного співробітництва. Розробка дизайну макету буде проводитися на основі всіх Ваших побажань і вимог. Нова поліграфічна техніка, крім самого процесу друку виконає всі необхідні до- і після друковані роботи. Ми прагнемо максимально виконувати всі побажання наших клієнтів, забезпечуємо оперативне виконання замовлень і прийнятні ціни на всю вироблену продукцію. Ми знаємо свою справу і виконуємо навіть найбільш складні замовлення.

  • DSC_0208

  • DSC_0162

  • DSC_0163

  • DSC_0198

  • DSC_0200

  • DSC_0201

  • DSC_0203

  • DSC_0204

  • DSC_0207

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"