Фірмовий календар

Фірмовий календар - це один із найкращих рекламних виробів, що може запропонувати сучасна поліграфія. На відміну від листівок та буклетів, які зазвичай ховають подалі або викладають після першого ж перегляду, термін життя календарів близько року. Кожен рік більшість компаній випускають свої календарі і тут існує така ж конкуренція, як і в інших видах реклами - людина буде користуватись лише одним або кількома календарями, що сподобаються їй.

Calendar

Тільки цікавий дизайн і якісний друк можуть допомогти Вашому календарю відвоювати потрібне місце на стіні, столі або в записнику. Тому рекомендуємо не залишати це питання на останні дні старого року, а розпочинати підготовку календарів заздалегідь.

Вашій увазі пропонується асортимент календарної продукції. Великий вибір дозволяє вибрати оптимальне рішення щодо формату: квартальні, настільні, перекидні, календарі-постери, кишенькові календарі. Якщо Ви не знайдете у нас позицію, що зацікавить Вас, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Можлива персоналізація шапки - друк змінних даних (текстова або графічна інформація), тобто кожен екземпляр може відрізнятися. Вартість персоналізації розраховується як 10% від вартості календаря за персоналізацію шапки і (або) підкладок та 10% за персоналізацію календарної сітки.

Приклади фірмових календарів:

Response code is 404

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"