Друк рекламних листівок

Друк рекламних листівок на сьогодні не просто друкарський виріб, це ще й зручний маркетинговий інструмент, який допомагає оперативно проінформувати велику кількість людей. Дуже часто ми помічаємо на вулиці молодих людей роздаючих усім перехожим листівки і флаєри. Це дійсно зручно, практично, і головне економічно. Будь-яка фірма, підприємство чи організація можуть проінформувати як цільову аудиторію, так і потенційних клієнтів про свої нові пропозиції, послуги, акції, товари і т.д.

byklety-big

Друк рекламних листівок ефективна реклама, яка забезпечується набагато простіше, ніж реклама в засобах масової інформації, і до того ж непотребує будь-яких особливих засобів чи витрат. Все що потрібно для виготовлення рекламної листівки це прийти до друкарні, де досвідчені фахівці втілять в життя будь-яку Вашу ідею. Друкарня фірми «Мед» протягом багатьох років перебуває на ринку поліграфічної продукції. За цей час ми не лише придбали величезний досвід, але й добре вивчили основні запити і вимоги сучасних клієнтів. Наш принцип - це якість і оперативність. Кваліфіковані фахівці друкарні фірми «Мед» допоможуть Вам розробити унікальний і оригінальний дизайн проект листівок, для того, щоб вона була максимально ефективною. Наша друкарня виконує як цифровий, так і офсетний друк, що в свою чергу дозволяє нам приймати замовлення на друк продукції від 1 примірника до кількох тисяч.

Сучасне високотехнологічне обладнання віддрукує яскравий поліграфічний продукт, з високою якістю зображення всіх тонів, півтонів і навіть найдрібніших художніх деталей. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші та найбільш прийнятні ціни.

Яких правил варто притримувати при друку рекламних листівок:

Починаючи розробку листівки, в першу чергу необхідно визначитися з її розміром, оскільки в подальшому це допоможе відштовхуватися від того, яку область замальовки можна використовувати, для того щоб грамотно і ефектно розташувати всю ключову інформацію. Розміри листівок варіюються в форматах: А6, А5, А4. Не забувайте про практичність і зручність, адже набагато приємніше отримати невелику листівку, яку можна швидко і без зусиль заховати в сумочку або дипломат, щоб вона не заважала, але при цьому завжди була під рукою.

Суть рекламної пропозиції або акції повинна кидатися в очі. Як правило, для позначення даної інформації використовується оригінальний шрифт великого розміру, щоб фразу було видно з далека, без особливої напруги.Потім необхідно виділити не менш важливі дані, наприклад ціни, або знижки. Для цього також використовують цікавий шрифт, але вже дещо менше ніж той, яким виділена основна фраза. Основний текст листівки повинен бути дуже чітким, лаконічним і в стверджувальній формі. Ні в якому разі не допускається вживання частки «не». Пропозиції короткі й прості, а зміст повинен бути зрозумілий навіть дитині. Саме текст листівки і становить її цінність, оскільки дуже важливо, щоб клієнт зберіг її, і звертався до неї за першої потреби.

Але все ж, для того що виготовити максимально вдалий варіант дизайну листівки, поставте себе на місце потенційного клієнта, і уявіть, що б ви хотіли побачити в першу чергу, і що для вас представляє інформаційну цінність. Оригінальність і креативність, безмежна фантазія кольорів, форм і відтінків, все це з легкістю може бути втілене в життя. Звертайтеся до наших фахівців, і ми розробимо для Вас саме той оригінал макет проекту, який буде повністю відповідати всім Вашим побажанням і вимогам.

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"