Друк на магнітах

Така продукція як сувенірні магнітики користується популярністю в періоди напливу туристів. Крім того, магнітики на холодильник можуть стати відмінною рекламою курортного міста, організації, клубу, пансіонату, санаторію.

Рекламний магнітик прикрасить будь-яку металеву поверхню: холодильник, стіл, дошку, пральну машина, сейф та багато іншого. Наявність гарного магнітика привертає погляди людей.

магнитики

Виготовлення акрилових та вінілових магнітів дозволяє нанести більш привабливий та барвистий малюнок на виріб. Наша компанія постійно займається розширенням асортименту продукції. Фахівці ділянки сувенірної продукції уважно стежать за тим, що дарують в якості сувенірів представники різних країн та переймають досвід. В даний момент ми готові запропонувати величезний вибір сувенірної продукції.

На нашому сайті представлені лише деякі приклади готових магнітиків для холодильника, виготовлених нашою компанією. Для здійснення замовлення, вам необхідно зв'язатися з менеджерами або фахівцями ділянки сувенірної продукції та обговорити всі деталі. Ми пропонуємо вам знижки на оптові партії продукції, послуги професійних дизайнерів та різні варіанти виготовлення сувенірної продукції. Наші клієнти завжди дивуються ідеальному співвідношенню ціни і якості. Замовляйте якісні сувенірні магніти у нас!

Приклади деяких магнітів: 

 

Друк на магнітах

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"