Відео дня. Короткометражка “Доставка” (Delivery)

Автор: Адмін. Категорія: Відео, Кінематограф

Назва: Доставка

Оригінал: Delivery

Рік: 2005

Країна: Німеччина

Жанр: Фантастика, мультфільм, короткометражка

Продюсер, сценарій, режисер: Тілль Новак

Тривалість: 8:40 хв

Музикою часто висловлюють ті емоції, котрі не передати словами. Звуковий супровід цієї короткометражки чудовий і, безумовно, заворожує! Технічні характеристики мультика теж чудові. Та й ідея мені дуже сподобалася, проста на перший погляд, але дуже актуальна в наш прогресивний вік науки.

Тут ми спостерігаємо такий собі постапокаліптичний світ, глуху пустелю заповнену смогом і гаром, посеред якої стоїть брудне промислове місто. Повна відсутність рослинності створює дуже гнітючу картину .. Іншими словами, автор показав недалеке майбутнє всього людства, за умови, що люди не змінять своє ставлення до навколишнього середовища. Неподалік, по сусідству з цим містом, розташований невеликий будиночок, в якому живе старий (головний герой мультфільму). Він явно відірваний від сучасного суспільства і не поділяє його інтереси. Остання рослина, котра вижила в цих жахливих умовах - невелика квіточка на балконі у старого, за яким той і доглядає з любов'ю.

Але ось одного разу йому приходить загадкова посилка, яка дає можливість змінити цей помираючий світ ...

Tags: , ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31