Українці на продаж. Відтепер разом з поросятами!

Автор: Адмін. Категорія: Новини "ПЛАСТІЛІНУ", Сувенірна продукція

Сьогоднішні наші новини мають потрійну мету: аналіз відвідуваності сайту за рахунок "сенсаційного" заголовку, гумор, да і, власне, опис нової  продукції, котру ви можете придбати в нашій сувенірній лавці.

Перша ціль має підтвердити чи дійсно користувачі з більшим ентузіазмом а цікавістю переходять за посиланнями з кричущими заголовками. Звісно що сама новина в більшості випадків не вартує і виїденої шкарлупи або взагалі фейкова (вигадана), але за рахунок шокуючого заголовку, хоч-не-хоч а перейдеш за посиланням для її перегляду. От і сьогодні вирішив провести невеличкий експеримент, замість банального заголовку на кшталт: "У нас з'явились нові сувеніри для продажу"  сьогоднішній заголовок про "продажних" чи "українців на продаж" звучить більш інтригуючим потенційного читача. Принаймні якщо я помиляюсь - залишайте свої коментарі до цієї статті.

Другою метою звісно є підняття настрою, адже дивлячись на ці фото маленьких кумедних українців мимоволі посміхаєшся. І третьою є власне опис самих сувенірів. Сьогодні це чудові статуетки з національним колоритом. Їх ви і можете бачити на фото, котрі наведені нижче.

Продаж українців Продаж українців Продаж українців Продаж українців Продаж українців Продаж українців

Ну і звісно ж ЖАБА, зелена і велика, котра періодично давить кожного справжнього українця!

Продаж українців

Tags:


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31