Стереографічні картинки Дейна Фейгерхолма (Dain Fagerholm)

Автор: Адмін. Категорія: Графіка

Дейн Фейгерхолм (Dain Fagerholm) - американський художник. Прогресуюча хвороба могла б повністю ізолювати його від суспільства, але одного разу Дейн прийняв тверде рішення вибратися з самотності, розповісти світові про себе і довести всім і самому собі, в першу чергу, що хвороба - не кінець життя. Так народилися його стереографічні картинки.

Одним з найвідоміших художників, котрі створюють такі «живі» стереографічні картинки, на сьогоднішній день є Дейн Фейгерхолм.

Багато, хто бачить стереографічні картинки Дейна Фейгерхолма, небезпідставно замислюються про психічне здоров'я автора. Вони мають рацію. Дейн хворий і його хвороба невиліковна. Діагноз аутизму, поставлений багато років тому, не дозволяє йому вести звичне для багатьох життя, замикаючи в коробці квартири так само, як замкнені у своїх шухлядках і боксах персонажі стереографічних картинок.

Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA

«Я - доросла людина, що страждає аутизмом. Дорослі з аутизмом ігноруються суспільством. І я хочу, щоб розуміли, як аутизм вражає дорослих ».

Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA

Образи, створені художником на стереографічних картинках, близькі і зрозумілі йому. Загнані в кут обставинами і страхом істоти - це його власне становище у світі здорових людей. Стереографічні монстри, зубасті і пазуристі - це його власний страх перед змінами, змінами, необхідністю виходити за межі свого житла.

Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA

І хоча на фотографії в фейсбуці на вас дивиться відкрите і життєрадісне обличчя автора стереографічних картинок - це скоріше маска. Насправді художник вкрай сором'язливий та замкнутий. Обережний погляд спідлоба, котрий немов би побоюється зустрітися очима зі співрозмовником - ось справжнє обличчя Дейва.

Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA

Свої стереографічні картинки Дейв створює за допомогою звичайної кулькової ручки і різнокольорових маркерів. Для додання малюнкам стереографічна ефекту, він користується спеціальною програмою.

Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA

Сьогодні його стереографічні картинки відомі всьому світу. Вартість оригіналів його малюнків зашкалює за 600-700 $, не кажучи вже про різній сувенірній продукції, на якій Дейн відтворює свої зображення: розпис ноутбуків, чохли для телефонів, декоративні подушечки. Стереоефект на цих сувенірах відсутня, але популярність персонажів стереографічних картинок вже настільки велика, що покупці раді навіть статичному їх зображенню.

Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 002 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 003 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 004 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 008 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 009 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 010 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 012 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 013 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 014 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 015 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 016 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 017 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 018 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 019 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 020 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 021 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 022 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 023 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 024 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 025 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 026 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 027 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 028 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 029 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 030 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 031 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 032 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 033 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 034 Стереокартинки Дейна Фейгерхолма PLASTILIN.RV.UA 035

Tags:


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31