Види та способи виготовлення зовнішньої реклами

Лайт-бокс - (англ. lightbox) (касетон) — рекламний щит з внутрішнім підсвічуванням. Кріпиться до стовпів, стаціонарних конструкцій: кіоскам, торцям будівель. Лайтбокс - дуже ефективний і відносно недорогий рекламний носій. Завдяки своїм габаритам, лайт-бокси використовуються на жвавих вулицях великих міст, привертаючи увагу перехожих, особливо в темний час доби.

lightbox лайтбокс

Об’ємні літери – світлові або несвітлові літери, які можуть бути будь-яких розмірів та матеріалу. Якщо об’ємні літери світлові, то неодмінно виготовляються з матеріалу Акрил або оргскло, яке має просвітну здатність. Об’ємні літери можуть розміщуватись, як на фасадах будівель (магазини, будинки, кіоски) так і на даху будівель на металоконструкції. Зазвичай у об’ємних літерах наша компанія використовує, якщо це великого розміру літери лампи PHILIPS, а якщо висота сягає до 0,5 м, то світлодіоди, які у свою чергу є значно яскравішими та довговічнішими.

объемные буквы реклама

Вивіска не світлова – відносно не дорога реклама Вашого магазину чи підприємства. Вивіска, яка встановлюється на вулиці обов’язково має виготовлятися з матеріалу – композит (дюбонд) для того, щоб погодні умови (зовнішні чинники) не викручували на сонці чи на морозі матеріал. Натомість, якщо вивіска встановлюється в приміщені (торговий центр, офісний центр), то використовується дешевший матеріал ПВХ. В обох випадках на поверхню вивіски наклеюється плівка із друкованим зображенням або плотерною порізкою.

Фасадні таблички - призначені для розміщення інформації, на фасаді будівлі. Часто фасадна табличка містить назву організації, її логотип (фірмова символіка), режим роботи та інші додаткові дані або координати. Вивіска може бути будь-якого кольору, за вашим замовленням.

Фасадні вивіски - З вивіски починається знайомство з Вашою компанією, тому важливо, щоб вивіска інформувала потенційного клієнта про назву, спеціалізацію того чи іншого підприємства, а також відповідала іміджу і специфікації його діяльності. Красива, якісна, оригінальна вивіска створює перше, часом найважливіше, враження про компанію. Вивіска може залучити вашого клієнта, а може, навпаки, відлякати. До виготовлення вивіски потрібно ставитися дуже уважно. Виготовлення вивіски це не вимушена стаття витрат, а вигідна інвестиція у бізнес, яка обов'язково окупиться.

Банери – це спеціальна тканина на яку наноситься рекламне зображення та монтується в помітних місцях для потенційного Вашого клієнта. Друк банера відбувається на двох якостях банерної тканини: сольвент та екосольвент.
Сольвентний друк застосовується частіше для зовнішньої реклами на вулиці, оскільки він більш морозостійкий та не так швидко вигорає на сонці.
Екосольвентний друк. Більш якісніше зображення, проте в природніх стихіях, як дощ, сонце, мороз менш стійкий. Тож рекомендуємо монтажити в закритому приміщенні.

Штендер (від нім. ständer — стійка, штатив) — мобільна (переносна) рекламна конструкція, яка встановлюється на вулиці у безпосередній близькості до компанії-рекламодавця.
Розмір штендера виготовляється будь-якого розміру, на вимогу клієнта. Найбільш поширені (0,5х1м та 0,6х0,9 м)
У рекламних колах штендер вважається одним з недорогих, але дуже ефективних способів привернути увагу та проінформувати прохожих про товари (послуги) або сезонні пропозиції та акцiї.

Брендування автотранспорту. Якщо у Вашого підприємства чи торгової марки є свій унікальний стиль, то це те, що Вам потрібно. Не секрет, що найефективніша реклама це та, що скрізь. Коли рухається автомобіль, трамвай, маршрутка чи інший вид транспорту по місту, то безумовно, що така реклама привертає увагу значної кількості людей. Брендування автотранспорту здійснюється заклеюванням плівкою кузову Вашого авто. Також можемо заклеювати автомобілі в спортивному стилі. Так, наприклад авто для раллі та інших видів автоперегон. Дизайнер
розробить всі необхідні полосочки, лінії та написи, а працівники-заклейники акуратно заклеють Вашу автівку.

Оформлення вітрин магазину. Коли вітрини магазину гарно оформлені, то прохожому аж цікаво подивитися на таку вітрину. Саме такі послуги ми надаємо нашим клієнтам, оскільки хочемо щоб вітрини нашого міста були гарно оформлені в корпоративному стилі та у святкові дні. Ніщо так не піднімає настрій в будній день, коли скажімо в Новорічні свята бачиш гарну вітрину і після цього відразу приходить дух свята. Це досить не дорога послуга, проте ефективна. Рекомендуємо.

Фотошпалери. Погодьтесь, коли до Вашого офісу заходять Ваші друзі, клієнти, партнери і бачать на стінах унікальне зображення (наприклад: Львів, виробництво Вашого підприємства, Ваше подвір’я, тощо), якого нівкого немає і раніше такого не бачили, то воно приносить задоволення чи гордість того, що Ви унікальні. Ми друкуємо фотошпалери будь-якого розміру!

Яка зовнішня реклама потрібна Вам?

Якщо ви зовсім не уявляєте, яку вивіску хотіли б побачити над власною компанією, то дизайнер допоможе вам зробити вибір, надавши вашій увазі кілька ескізів зовнішньої реклами, виготовленням якої ми в подальшому займемося. Це може бути світлова реклама, яка буде прикрашати собою не тільки приміщення вашої компанії, але й вулицю міста. Вона добре помітна в темряві і буде працювати цілодобово, привертаючи увагу минаючих повз людей. Якщо ж вас не приваблює такий вид вивіски, то можна розглянути варіант виготовлення зовнішньої банерної реклами на вініловій плівці.

Будь-який розмір на ваш вибір, міцність і довговічність, стійкість до температурних і атмосферних впливів - ось основні характеристики цього виду реклами. Широка гама кольорів і відтінків допоможе нанести на плівку не тільки назву підприємства, але і будь-яке зображення, яке в готовому вигляді буде мати чіткість і яскравість фотографії. При необхідності, в темний час доби банерну рекламу можна буде підсвічувати по всій довжині за допомогою невеликих зовнішніх світильників.

Виготовлення вивіски зовнішньої реклами - це кропітке заняття, в якому бере участь не тільки дизайнер, але й ви самі. Вивіска зовнішньої реклами повинна, по-перше, відбивати те, чим займається ваша компанія, по-друге, носити в своїй основі те, що ви пропонуєте клієнту. Виготовлення вивісок зовнішньої реклами - це ваша ідея плюс задумка оформлення дизайнера. Тобто робота з виготовлення вивісок зовнішньої реклами складається з декількох етапів: ви визначаєте, що конкретно хочете побачити на вивісці зовнішньої реклами, а дизайнер займається її комп'ютерним відтворенням. Вивіска зовнішньої реклами може бути різна за своїм оформлення - у ній можуть застосовуватися всі види технічних робіт - неонове підсвічування або жалюзі. Крім того, вона може бути виконана і в формі звичайних розтяжок.

Якщо ви вирішили замовити виготовлення зовнішньої реклами - ми готові запропонувати вам величезну кількість варіантів залучення потенційних клієнтів. Після спілкування з дизайнером ми виберемо оптимальний варіант виготовлення зовнішньої реклами: світлові короби, банери, звичайні вивіски, об'ємні букви і т.д. Замовляючи у нас дизайн та розміщення світлової зовнішньої реклами, презентація ваших послуг стане по-справжньому яскравою і такою, що запам'ятовується.

Щоб залишити замовлення на виготовлення і виробництво зовнішньої реклами, вам всього лише потрібно зателефонувати або надіслати листа електронною поштою. Виготовлення зовнішньої реклами у вигляді світлових коробів або широкоформатних вивісок - все це ви можете знайти у нас за доступною ціною і з гарантією високої якості.

 

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"