Куточки споживача

Будь-яке підприємство, відповідно до правил торгівлі, що займається торгівлею або наданням послуг, зобов'язана мати інформаційний стенд "Куточок покупця". Ми пропонуємо Вам виготовлення і продаж «куточків покупця» відповідно до будь-яких Ваших побажань, а також враховуючи всі необхідні законодавчі вимоги.

Виготовляється куточок покупця зі спіненого ПВХ пластику, фон і написи виконані з самоклеючої плівки ORACAL, кишені - з прозорого акрилового скла. Додатково по периметру стенд може комплектуватися алюмінієвим профілем. Кишені на «Куточок покупця» бувають розміром А4 і А5. Їх кількість залежить від виду Вашої діяльності.

Найпопулярнішими є стенди, на яких 4 або 6 кишень. Карман для «книги відгуків і пропозицій» формату А5, решта кишені формату А4. Для того що б визначитися з кількістю кишень для розміщення інформації, нижче ми пропонуємо Вам детальну інформацію про правила оформлення «Куточка покупця».

Правила оформлення «Куточка покупця»

Враховуючи положення, викладені у "Порядку провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування населення" (затв. Постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833), а також "правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами" затверджених Наказом Мінекономіки від 11.03.2004 р.

Суб'єкт господарської діяльності повинен обладнати на видному та доступному для покупців місці "Куточок покупця», де розміщуються:

  1. інформація про найменування власника або уповноваженого ним органу;
  2. книга відгуків та пропозицій;
  3. відомості про особливості продажу окремих груп непродовольчих товарів;
  4. перелік сезонних товарів, гарантійні терміни за якими обчислюються з початку відповідного сезону;
  5. перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню);
  6. перелік товарів, з яких утворюється обмінний фонд;
  7. витяжка із статті 14 Закону України "Про захист прав споживачів";
  8. адреси і номери телефонів органів, які забезпечують захист прав споживачів.

Також на видному місці (але не обов'язково на куточку покупця) забезпечується розміщення торговельного патенту, ліцензії відповідно до встановлених законодавством вимог.

Приклади оформлення куточків споживача та інших тематичних стендів:

Response code is 404

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"