Тиражування на різографі

Тиражування на різографі – це самий оперативний і дешевий спосіб друку. Головними перевагами різографії являється висока швидкість друку, та у відповідності із іншими видами друку, саме вигідне цінове рішення. Різографія – метод швидкісного чорно-білого друку, який являється ідеальним варіантом для виробництва рекламних листівок, прайс-листів, фірмових бланків, навчально-методичних матеріалів, брошур, технічних описів, довідників та іншої поліграфічної продукції.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін" надає цілий спектр поліграфічних послуг, в тому числі, тиражування на різографі. Різограф представляє собою цифрову друкарську машину, яка базується на застосуванні методу трафаретного друку. Такий спосіб вживається при друку оголошень, ділової документації, анкет, авторефератів, матеріалів для виставок, семінарів, презентацій, тренінгів, роздаткових матеріалів та будь-якої іншої чорно-білої продукції, до якої не пред'являються особливі вимоги високої якості, проте істотна невисока ціна.

Основні переваги тиражування на різографі:

  • Продуктивність. Різограф вельми невибагливий до товщини та якості паперу. Можливий друк практично на будь-якому папері.
  • Економічність. Вартість копії на різографі знижується пропорційно із підвищенням тиражу.
  • Відмінна якість друку – для передачі зображення застосовується цифровий метод.
  • Можливий багатобарвний друк.
  • Екологічна чистота. Всі вживані матеріали не містять в собі небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища домішок. У процесі виробництва різографи не виділяють токсичних речовин.
  • Можливе застосування кольорового паперу, для додання яскравого і презентабельного зовнішнього вигляду поліграфічним виробам, віддрукованим на різографі.
Оптовим та постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці. Гарантуємо високу якість і найкоротші терміни виконання замовлень!
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"