Нанесення логотипів на продукцію

Наша компания пропонує послугу із нанесення логотипів, зображень та фірмових символік на різноманітну сувенірну та рекламно-сувенірну продукцію. Як правило, кожна організація, незалежно від того, до якого роду діяльності вона відноситься, володіє рядом певних атрибутів, які допомогають виділити та ідентифікувати її серед   численних компаній та фірм. На сьогоднішній день, досить популярним та актуальним засобом іміджевої реклами вважається виготовлення різноманітної сувенірної продукції, яка допомогає у просуненні багатьох товарів та послуг.

Фірмовий логотип або символіка визуалізують оригінальний образ підприємства, характеризує його різновид діяльності та особливий стиль. Проте недостатньо лише грамотно розмістити логотипи на сувенірній продукції, слід також серйозно підійти до питання розробки їх дизайну. Дизайнери нашої компанії допоможуть вам в розробці унікального оригинал-макету логотипа або фірмової символіки.

Сучасні люди є досить практичними, відповідно, прагнуть отримати або зробити саме ті символічні подарунки, які принесуть їм максимальну користь, і в подальшому їх можно буде використовувати у побуті. Так, до прикладу, серед найбільш популярних сувенірних виробів та товарів із нанесенними логотипами або зображеннями є ручки, чашки, брелоки і т.д.

Многие компании заказывают нанесение логотипов на сувенирную продукцию, поскольку подобные товары всегда станут полезными в качестве подарков, как для партнеров, постоянных клиентов компании так и для ее сотрудников. Обычные на первый взгляд предметы, такие как чашки, ручки, зажигалки, брелки приобретают гораздо более креативного и оригинального вида, при нанесении на них логотипов и изображений. К тому же, подобная продукция будет постоянно напоминать о вашей компании или организации тем, кому эти сувенирные изделия были вручены.

Фирма  осуществляет нанесение логотипов на сувенирную продукцию следующими способами:

  • Метод тампопечати (ручки, зажигалки)
  • Метод шелкотрафарета (кружки, чашки пластмассовые и керамические)
  • Метод сублимации (белые синтетические ткани, керамические кружки, стекло, дерево, метал)
  • Метод вальцевания (брелки, значки)
  • Метод термопереноса (х/б ткани, футболки, бейсболки, униформа, куртки)

Для более детального ознакомления с вышеизложенной информацией, смотрите в соответствующих разделах меню.

Для выполнения заказов мы используем современное, надежное оборудование, которое гарантировано, обеспечивает высокое качество выполнения работы в кратчайшие сроки. Качественное сырье и материалы, используемые для печати, обеспечивают четкую передачу цветов и художественных деталей, а также, надолго сохраняются на предмете, не поддаваясь влияниям окружающей среды.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"