Сканування документів та зображень

Сканування - процес отримання будь-якого зображення (слайда, фотографії тощо) в електронному вигляді, придатному для подальшого редагування чи збереження у форматі для перегляду на моніторі. Здійснюється за допомогою спеціального пристрою - сканера.

Сканування і розпізнавання тексту - самий зручний і швидкий спосіб перевести паперовий документ, книгу або фотографію в електронну форму. При роботі із зображенням сканування - єдина можливість відтворити його точно і без втрати якості. Ручний набір тексту або фотозйомка паперового листа для подальшого відтворення займають дуже багато часу, а в їх процесі можливі істотні перекручування оригіналу. Електронна копія документа, що отримується при скануванні, відповідає всім вимогам, які пред'являються до матеріалів, що здаються в друк. Сканування книг забезпечує можливість зберігати їх вічно.

2image74

Сканування у файл. Сканування документів, книг, зображень, фотографій для подальшого збереження в електронній формі. Після сканування файли можуть бути вислані замовнику по електронній пошті або надані на дискеті або компакт-диску.

Розпізнавання і обробка тексту. Від найпростіших текстових документів до складних технічних керівництв: після розпізнавання текст обробляється вручну зі збереженням зовнішнього вигляду сторінки. Складні формули і таблиці, малюнки, форматування книги або документа відтворюються в електронному вигляді у відповідності з оригіналом.

Обробка фотографій і зображень дозволяє зберегти оригінальні кольори і властивості зображення при його оцифруванні.

Ручний набір тексту використовується при оцифруванні рукописних оригіналів або бляклих документів, текст яких не розпізнається програмно. Якщо сканування книг пов'язане з труднощами (поганий або вицвілий друк, крихкі сторінки рідкісної книги), ручний набір тексту може бути виходом із ситуації.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"