Не забудьте привітати своїх дівчаток та жінок зі святом 8 березня!

Автор: Адмін. Категорія: Новини "ПЛАСТІЛІНУ"

8 березня - жіночий день

Незабаром 8 березня, наша фірма ПЛАСТІЛІН пропонує свої послуги до виготовлення індивідуальних подарунків вашим коханим жінкам .

Нанесення зображень на кружки

Вартість кружок від 35 грн. Детальну інформацію по асортименту та цінам ви можете отримати за телефоном (097) 918-60-15 у наших менеджерів.

КІЛЬКА  ПРИКЛАДІВ НАШИХ РОБІТ ТА ОФОРМЛЕНЬ КРУЖОК.

КРУЖКИ ДЛЯ ШКІЛ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ. ВІД 10 ШТ ЗНИЖКА ! Друк на кружках печать на чашках Друк на кружках печать на чашках Друк на кружках печать на чашках Друк на кружках печать на чашках Друк на кружках печать на чашках Друк на кружках печать на чашках

печать на чашках Здолбунов Ровно печать на чашках Здолбунов РовноДрук на кружках печать на чашках

ВЕЛИКИЙ ВИБІР КОЛЬОРІВ ТА ТИПІВ КРУЖОК

 

Друк на кружках Здолбунів Рівне

Нанесення зображень на подушки

Вартість подушок 100 грн. Доступні подушки прямокутні та у формі серця. Детальну інформацію по асортименту та цінам ви можете отримати за телефоном (097) 918-60-15 у наших менеджерів.

Друк на подушках ad_51885_image

Нанесення зображень на пазли

Вартість пазлів від 25 грн. Доступні пазли прямокутні та у формі серця різних розмірів. Детальну інформацію по асортименту та цінам ви можете отримати за телефоном (097) 918-60-15 у наших менеджерів.

Друк на пазлах в Здолбунові

Виготовлення магнітів

Вартість магнітів від 5 грн. Детальну інформацію по асортименту та цінам ви можете отримати за телефоном (097) 918-60-15 у наших менеджерів.

Zemanta Related Posts Thumbnail Друк на магнітах

Tags:


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31