Карта міста Здолбунів вже у продажу!

Автор: Адмін. Категорія: Новини "ПЛАСТІЛІНУ"

З радістю повідомляємо вам, що після кількох місяців кропіткої праці, фірма ПЛАСТІЛІН випустила адміністративно-туристичну карту нашого міста. Карта надрукована в поліграфії на якісному папері та має жорстку картонну обкладинку. За основу було взято карту представлену Ярославом Ніколіном і ресурсом Zdolbuniv.com. Також висловлюємо подяку Олегу Тищенку за допомогу в редагуванні карти та якісну історичну довідку про наше місто.

Карта міста Здолбунів

Особливості та короткий опис цього видання:

Масштаб: 1:6800, тобто в 1 сантиметрі 68 метрів

Відображені об'єкти: всі меморіали, пам'ятники, основні адміністративні, освітні (школи, дит. садочки, ліцеї, гімназії) та спортивні споруди нашого міста. А також готель, заправочні станції, залізничний та автовокзал. Із релігійних споруд відображені костели, церкви та каплиці (фактично всі, окрім будинків молитви).

Промислові об'єкти: орієнтовно відображено 85% промислових площ та будівель господарського призначення.

Житлові будівлі: точно відображені всі багатоповерхівки та інші важливі споруди. УВАГА! Інші житлові квартали приватного сектору представлені умовними будівлями і не є точним відображення реального розташування будинків!

Назви вулиць: Тут було зломано чимало списів, прочитано купу документів, та особисто вивірено назви вулиць, і, сподіваємося, що в цьому плані карта наближується до 100% точності станом на вересень 2013 року.

Велике прохання, хто придбав карту та знайшов неточності чи помилки, або ж має свою думку щодо того чи іншого варіанту оформлення карти, будемо раді вас вислухати та внести всі необхідні корективи у наступних випусках карти.

Вартість карти складає 20 грн. Придбати її можна безпосередньо у нас на фірмі (м.Здолбунів, вул.Мазепи, 11, (ТЦ "Колібріс", 3-й поверх), а в подальшому у віповідних торгових точках міста.

Карта міста Здолбунів

Карта міста Здолбунів

Карта міста Здолбунів

Карта міста Здолбунів


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31