Іміджевий пакет

Іміджевий пакет з паперу використовується для пакування різної подарункової та сувенірної продукції. Такі пакети можуть йти в комплекті із товаром або продаватися окремо. Наша компанія пропонує свої послуги з виготовлення пакетів для подарунків із крейдованого паперу. Паперові пакети створюються з урахуванням вимог замовника, при цьому вимоги повинні відповідати технології виготовлення. Такі пакети можуть використовуватися, як оригінальна упаковка, а також як рекламний продукт, який потрапляє в руки потенційних клієнтів.

image

Нашими замовниками стають фірми, які займаються продажем подарунків, а також їх оформленням. Гарний іміджевий пакет завжди і в будь-якому випадку прикрасить будь-яке свято. Такі пакети можуть бути використані для роздачі рекламної продукції на презентаціях та різноманітних виставках, в них може бути упакована елітна парфумерія або набори косметики. У такому пакеті можуть бути упаковані дитячі подарунки або подарунки для коханої людини. На пакетах зображують продукцію, яку виробляє компанія, що замовила партію пакетів, або логотипи компаній та їх рекламу.

Сучасні технології дозволяють виготовити дану продукцію в різноманітних кольорах, з нанесенням різних малюнків. Якщо ваша компанія не може дати раду у виборі дизайну виробу або не має ніяких припущень про те, що може бути на ньому намальовано, вам слід скористатися послугами наших дизайнерів. Ми пропонуємо вам широкий спектр дизайнерських послуг: від розробки логотипу до створення стилю вашої компанії.

Іміджевий пакет з паперу може бути матовим або глянцевим. На ньому може бути зображено назву вашої компанії, або нанесено абстрактний малюнок. Розміри зображень можуть бути різними - від найменшого в центрі пакета, до малюнка, що займає всю площу вироби. Ручки в таких пакетах зазвичай досить міцні, зроблені зі шматочків мотузки, закріплених на поверхні паперового пакета пластиковими кріпленнями. Такий пакет буде радувати око, а подарунок у ньому буде виглядати досить солідно.

1308986840_shopping

Наша компанія пропонує вам замовити подарункові та іміджеві пакети у нас. Купуючи таку продукцію у виробника, ви економите кошти, не переплачуєте посередникам та отримуєте якісний продукт від тих, хто дорожить своїм ім'ям. Наша компанія працює багато років на ринку і цінує своїх постійних та нових клієнтів.

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Button_price
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"