Друк запрошень

Друк запрошень на замовлення, за найвигіднішими цінами пропонує наша друкарня . Часи, коли ми купували готові запрошення у зв'язку з проведенням будь-яких заходів і вписували в них необхідні дані, вже минули. Сучасні друкарні, пропонують послуги з друку різноманітних запрошень на замовлення. Ціна даного виробу ненабагато перевищує вартість вже готового, надрукованого запрошення, яке не відрізняється особливою яскравістю, та й виглядає просто та елегантно.

bigkarusel5

Сьогодні ви можете прийти до друкарні, де відповідно до тематики заходу, вам надрукують запрошення за індивідуальним, абсолютно унікальним дизайном. Подібне запрошення має неймовірно презентабельний і привабливий вигляд, та й у запрошеного виникне більше бажання відвідати святкування. Особливістю друку запрошень на замовлення є те, що ви можете використовувати власні фотографії або логотипи, символіки, якщо це запрошення на семінари, корпоративи і т.д. В окремих випадках, запрошення є важливим маркетинговим інструментом, який допомагає проінформувати певну кількість людей про проведення того чи іншого важливого заходу. Яскравий, стильний дизайн та оформлення, в рази посилять іміджевий і маркетинговий ефект виробу.

Приміром, все більшою популярністю користуються весільні запрошення, які виконуються за індивідуальним замовленням молодої пари. Навіть такий невеликий весільний атрибут, як запрошення, це перше, що вручається гостям і, отримавши креативну листівку, гості неодмінно захочуть стати учасниками такого святкування. При розробці дизайну, не варто обмежувати себе. Дайте волю фантазії і зобразіть все те, що ви хочете передати. Як правило, для весільних запрошень, використовують фотографії молодят, що робить виріб суто індивідуальним. Форма, формат, колірна гамма, прикраси, художнє оформлення, може бути повністю виготовлено згідно з Вашими побажаннями. За бажанням клієнта, наші кваліфіковані дизайнери розроблять і запропонують вам власні проекти, в які ви зможете внести свої корективи.

Виконуємо друк запрошень на власному, високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє в найкоротші терміни виготовити будь-який типографічній виріб. Ми пропонуємо цифровий друк, який дозволяє оперативно виконувати замовлення, а також відрізняється високою якістю передачі зображень і економічністю. Цифровий друк дозволяє виконувати замовлення від 1 одиниці.

Друк запрошень розраховується в індивідуальному порядку у відповідності з такими показниками:

  • Розмір, формат запрошення
  • Одностороння, двостороння печатка
  • Розробка дизайну
  • Тираж
  • Площа тиснення і т.д.

Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Button_price

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"