Друк візиток

 • Business card 12

 • Business card 13
 • Business card 09
 • Business card 10
 • Business card 08
 • Business card 07
 • Business card 05
 • Business card 06
 • Business card 03
 • Business card 01
 • Business card 02
 • Business card 04
У сучасному світі існує безліч атрибутів, які всіляко допомагають і сприяють у веденні бізнесу. Одним з таких атрибутів є візитки. Давня приказка говорить: Зустрічають по одягу, проводжають по розуму. Як не парадоксально це може прозвучати, але візитка, в якійсь мірі відображає характер і діловий підхід людини.

Друк візиток - одна з найбільш актуальних послуг, яка надаюється типографічними центрами. Даний вид поліграфічного виробу вимагає особливої уваги і ретельного підходу. Невеликий формат виробу дещо ускладнює завдання, оскільки обмеження простору передбачає деякі особливості розміщення елементів і даних. Кожен клієнт прагне отримати оригінальну, красиву візитку, яка б максимально точно відображала його стиль та настрій. Тому, процес розробки і друку візиток вимагає індивідуального підходу до кожного замовника, так як тематика візиток може бути найрізноманітнішою. Залежно від професії і сфери зайнятості підприємства підбирається і прорисовується окремий макет проекту, де враховується вся специфіка Вашої роботи.

Фахівці рекламно-поліграфічної фірми "Пластілін" мають великий досвід роботи у виготовленні візиток. Перед тим як почати роботу над макетом, ми детально знайомимось зі всією інформацією наданою клієнтом, для того, щоб грамотно розмістити всю інформацію і правильно донести посил. Більш того, незалежно від того, це корпоративна або особиста візитка, вона повинна бути впізнаваною і легко запам'ятовуватись. Наші фахівці допоможуть Вам розробити особливий дизайн проекту, який в повній мірі буде відображати фірмовий індивідуальний стиль кожного клієнта.

Друкарня фірми "Пластілін" здійснює замовлення двома способами: цифровий друк та офсетний друк. Незалежно від способу друку, ви неодмінно отримаєте найвищу якість роботи, різниця у виборі того чи іншого способу друку полягає в кількості тиражу (цифра - від 100, офсет від 500). На сьогоднішній день, обидва способи друку однаково затребувані та актуальні, але все ж таки певна різниця простежується. Якщо, приміром, Вам необхідно терміново виготовити тираж візиток, тоді Вам неодмінно підійде цифровий друк, адже це оперативний друк замовлень. За умови наявності розробленого макета, Ваше замовлення може бути надруковане протягом 1 години. Наша цифрова друкарня працює на сучасному високотехнологічному обладнанні Konica Minolta, яка гарантує максимально якісне та надійне виготовлення продукції.

Офсетний друк візиток актуальний при особливо великих тиражах. У цьому випадку, чим більший тираж, тим менше загальна вартість замовлення. Незалежно від обраного Вами способу друку, наші досвідчені фахівці та дизайнери допоможуть Вам розробити оригінальний дизайн, підкажуть у виборі матеріалу, а також приємно порадують прийнятними цінами на готову продукцію. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що є запорукою успішної співпраці. Якщо у Вас виникли будь-які питання, або Ви хочете здійснити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів, які проведуть для Вас консультацію.

 

Кількість
Вартість
1000 шт. (1-2 сторони) 0,18 грн
до 1000 шт. (2 сторони) 0,80 грн
< 50 шт. (1 сторона) 0,60 грн
51-100 шт. (1 сторона) 0,55 грн
> 100 шт. (1 сторона) 0,50 грн

 

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Button_price
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"