Друк плакатів

Останнім часом, плакати відіграють істотну роль в нашому повсякденному житті. Яскраві та барвисті плакати можна побачити в різних торговельно-розважальних центрах, в магазинах, ресторанах або кафе, а також на виставках, кінотеатрах і т. д. Плакати представляють собою насичені, настінні календарі, які можуть виступати в ролі театральних афіш, привітань, а також ефективних рекламних носіїв, і багато іншого. За допомогою плакатів просто поширювати необхідну інформацію клієнтам про різні акції, розпродажі, знижки, а також легко інформувати значну кількість людей про проведення різноманітних культурних заходів. Подібний поліграфічний виріб дозволяє дієво втілювати політичні ідеї, концепції і гасла та ін.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін" пропонує повний спектр поліграфічних послуг. За багаторічний період діяльності наш поліграфічний центр надав свій професійний сервіс сотням корпоративним та індивідуальним клієнтам регіону. Виконуємо на замовлення друк плакатів, а також виготовлення оригінал-макетів проектів.

Друк плакатів здійснюємо на сучасному, автоматизованому обладнанні. Застосовуємо тільки найкращі матеріали та високоякісну фарбу, завдяки чому вироблені плакати відрізняються відмінною передачею кольору і високою якістю зображень всіх кольорів, напівтонів і навіть найдрібніших художніх деталей. Виконуємо друк плакатів в будь-якій кількості тиражів, самих різних розмірів та форматів. Для реалізації великих партій плакатів застосовуємо офсет, а для виготовлення термінових замовлень малої кількості тиражів – цифровий друк.

Реалізуємо плакати у самих різних варіантах, пропонуємо на замовлення наступні види плакатів:

  • тематичні плакати;
  • політичні плакати;
  • рекламні плакати;
  • інформаційні плакати;
  • навчально-інструктивні плакати

В залежності від характеру плаката, кваліфіковані типографи і професійна команда досвідчених дизайнерів грамотно розроблять якісний оригінал-макет плаката, який ефективно підкреслить стиль необхідного заходу. Гарантуємо індивідуальне, уважне ставлення до кожного замовника, а також максимально високу якість готової продукції в поєднанні із її мінімальною вартістю.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"