Друк флаєрів

Друк флаєрів актуальна послуга у сфері поліграфічних послуг. Популярність даного різновиду друкарської продукції полягає в тому, що він успішно використовується в якості ефективного маркетингового інструменту. Завдяки флаєру Ви зможете в максимально короткі терміни прорекламувати свою фірму або організацію великої аудиторії.

afishas
Друк флаєрів
 - послуга не затратна, при цьому окупність практично миттєва. Завдяки флаєру Ви зможете у вигідному світлі презентувати свою компанію, фірму, товар або послуги. Наочна подача матеріалу, сприяє більш дієвому результату запам'ятовування наданої інформації. Креативно оформлений дизайн неодмінно приверне увагу, реципієнт обов'язково перегляне та ознайомиться з матеріалом. Зручний, компактний формат виробу дозволяє переносити його з собою, сховати в сумці, портмоне, блокноті, і в потрібний момент Ви завжди зможе знову звернутися до флаєру.

Ключову роль у виготовленні флаєра грає дизайн - саме він повинен за секунду привернути увагу перехожого, в іншому випадку інформація не буде донесена до людини. Для цього необхідно розробити універсальний варіант оригінального поєднання дизайну та слогану, надрукованого на виробі. Лаконічність та чіткість подачі інформації також займає не останнє місце в оформленні флаєра. Точне формулювання пропозиції та ключові слова, наприклад: Розпродаж - 70%, Спеціальна Пропозиція, Гарячі тури і т.д.

Формати флаєра і папір. Класичний флаєр - це єврофлаєра - 100х210 мм (1/3 листа А4). Стандартний формат, що дозволяє вкладати флаєра в конверти. Як правило, для друку використовують глянцевий мелований або матовий папір 130 гр/м2. Для більш солідних і презентабельних варіантів використовують папір 200 гр/м2.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін" пропонує друк флаєрів різних розмірів. Індивідуальна розробка дизайну дозволяє максимально точно відобразити тематику і смислове навантаження типографічного виробу. При розробці макета враховуємо всі побажання та вимоги клієнта. В залежності від тиражу Ви зможете обирати метод друку: офсет або цифрова. Обидва способи друку гарантують високу якість передачі зображення, тонів і півтонів.

Як правило, метод друку визначає тираж:

  • Від 1 до 500 примірників - рекомендується цифровий друк
  • Від 500, 1000 - рекомендується офсетний друк

Ціна виробу розраховується в індивідуальному порядку, виходячи з таких факторів:

  • Розробка дизайну
  • Метод друку (цифрова, офсет)
  • Тираж друку
  • Сторони друку (4 +0, 4 +4)
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"