Друк етикеток

Друк етикеток для різних видів товарів, послуга, яку пропонує друкарня фірми «Мед». Протягом багатьох років наша компанія представлена на ринку поліграфії і пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг. Наявність високотехнологічного, сучасного обладнання дозволяє виконувати роботи з виробництва будь-яких видів поліграфічної продукції, у тому числі і етикеток.

Чому друк етикеток такий важливий аспект для більшості підприємств? Все дуже просто. Упаковка товару та продукції є одним з ключових моментів маркетингової стратегії, оскільки саме на неї покладено роль привернення первісної уваги клієнта. Отже, для того, щоб залучити максимальну кількість споживачів необхідно неабияк подумати над дизайном упаковки зробити її яскравою і привабливою. Як правило, на етикетці, ярлику товару вказується назва продукту, виробник, термін придатності та інші відомості. Формат і розмір даного виду виробу може бути різним, залежно від формату самої упаковки. Що стосується способу кріплення, в більшості випадків передбачається клейовий, однак досить поширеним є також вид самоклеючого ся паперу, плівки та паперу для етикеток.

63452

Випуск паперу для етикеток виготовляється в листах та рулонах, залежно від сфери застосування та якісних характеристик товару. Приміром, «сухий» папір не повинен взаємодіяти з водою, тому такий вид упаковки підходить для обгорток різних кондитерських виробів, для етикеток і ярликів на ящики або на м'яку пакувальну сировину. Подібний етикет очний матеріал також ідеально підійде для маркування всіляких пластикових виробів, таких як скриньки, горщики, тари для рідин і т.д. Друк етикеток виконується методом офсетного друку, де особливу роль відіграє якість крейдованого паперу. Це безпосередньо впливає на чітке та барвисте відображення тонів, півтонів і всіх найдрібніших деталей дизайну. Основне завдання - створити максимально презентабельний зовнішній вигляд.

Наша фірма пропонує широкий спектр послуг в даній сфері. За багаторічний досвід роботи ми придбали, колосальний досвід, який допомагає нам успішно співпрацювати з клієнтами. Відділ дизайнерів допоможе Вам у розробці оригінального, унікального проекту, який буде вигідно відрізняти саме Ваш товар, серед широкого асортиментного ряду. Ви зможете обирати не лише дизайн, але і вид етикетки, який Вам ідеально підходить по всім технічним і естетичним показникам. Наявність всього необхідного обладнання, а також різний тип сировини, дозволяє приймати різноманітні замовлення.

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Button_price
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"