Друк буклетів

Друк буклетів один із способів який допомагає проінформувати широку аудиторію людей з будь-якою інформацією. Подібна продукція може бути цікава як численним фірмам, організаціям, виробничим підприємствам, а також різним магазинам, бутікам, кафе, ресторанам, турфірмам і т.д. Саме буклети є тим поліграфічним продуктом, який виступає недорогим і в той же час дуже дієвим способом боротьби за клієнта. Це і просування бренду, і поповнення клієнтської бази одночасно. Крім свого основного призначення, буклет може також розроблятися в якості програми заходу, інструкції, путівника, вкладиша і так далі. Універсальність застосування даного виду продукції незалежно від сфери зайнятості і робить буклети настільки популярними та актуальними.

Друк буклетів на замовлення, зручний і практичний інструмент реклами, оскільки ви можете яскраво і барвисто представити свою фірму використовуючи типографічні вироби. Друкована реклама дієвий і ефективний метод, оскільки побачена інформація, яка представлена особливо яскраво і барвисто, обов'язково приверне увагу потенційного клієнта, а також надовго запам'ятається. Наша друкарня працює для того, щоб усі Ваші найсміливіші думки втілилися в життя. У нас є все необхідне для реалізації Ваших замовлень: кваліфіковані співробітники, високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виконувати як офсетний, так і цифровий друк буклетів, надійний матеріал і безліч оригінальних ідей. Ми якісно і своєчасно виконаємо будь-яке Ваше замовлення незалежно від рівня складності та тиражу.

buklet_red_3dview

Як правило, друк буклетів виконується на аркушах формату А4, що має кілька вигинів. Саме така конфігурація дозволяє систематично і лаконічно розташувати всю необхідну інформацію, з якою необхідно ознайомитися власнику буклету. Клієнт зможе дізнатися перелік товарів чи послуг, їх вартість, спеціальні пропозиції та акції, ну і звичайно ж контактні дані Вашої організації (вся інформація на буклеті розташовується в залежності від тематичного та смислового навантаження).

Основні переваги буклетів серед інших друкарських виробів:

  • Якісне виконання друку
  • Можливість широкого інформаційного наповнення. На відміну від листівок, флаєрів, брошур, на буклеті, окрім ключових даних, ви зможете розмістити також інформацію щодо компанії, асортимент пропонованих послуг або товарів, портфоліо, карту-схему проїзду та іншу інформацію, з якої клієнту так чи інакше необхідно буде ознайомитися, а це в свою чергу допоможе Вам заощадити час та ресурси.
  • Грамотно оформлений яскравий дизайн буклету зможе сповна відобразити сутність будь-якої організації чи фірми. Ви зможете створити власний стильний імідж, який підкреслить всі переваги Вашої організації.
  • Економічний і практичний рекламний інструмент, який призначений як для цільової аудиторії, так і для потенційних клієнтів.

Чому ми:

  • Розробка оригінального, креативного оригінал-макету проекту у відповідності з усіма побажаннями та вимогами клієнта.
  • Виконуємо цифровий та офсетний друк буклетів.Приймаємо замовлення на друк від 1 одиниці до кількох тисяч
  • Використовуємо якісну сировину, матеріали і сучасне високотехнологічне обладнання
  • Прийнятні ціни
  • Оперативне виконання замовлень незалежно від рівня складності проекту та тиражу
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"