Друк блокнотів

Блокнот - це поширений поліграфічний продукт, який використовують практично у всіх сферах життя. Будь-якій людині приємно тримати в руках гарний та акуратний блокнот, який буде зроблений відповідно до його потреб та очікувань.

Друк блокнотів здійснюється відповідно із індивідуальними дизайнами, які надають наші клієнти. У наш час навіть при наявності сучасного офісного обладнання, без цього виду поліграфічної продукції нам не обійтися.

Нашим клієнтаbloknot_01м ми пропонуємо два варіанти виготовлення блокнотів:

  • Цифровий друк;
  • Офсетний друк.

Офсетний друк підходить тим, хто вирішив замовити великі тиражі продукції. Цей спосіб друку блокнотів буде досить дешевим та доступним. У результаті його використання, клієнт отримує привабливі блокноти, виготовлені з матеріалу високої якості. Друк блокнотів із використанням цифрової друкарні дозволяє отримати значно більш чітке зображення, проте не дозволяє виробляти великі партії.

При виготовленні блокнотів ми використовуємо усі поради та вимоги наших клієнтів. Для компаній та різноманітних організацій ми пропонуємо виготовлення блокнотів у корпоративних кольорах із використанням корпоративної символіки. Логотипи можуть бути розроблені дизайнерами нашої компанії на замовлення клієнта. Крім цього на кожній сторінці блокнота може бути використана символіка вашої компанії. Робота дизайнера оплачується відповідно до складності замовлення.

Друк блокнотів здійснюється на папері високої якості від провідних світових виробників. Для виготовлення обкладинок наша компанія використовує різні види плівок. Після друкування виріб може підлягати додатковій обробці: покриття обкладинки спеціальним лаком. Ми пропонуємо блокноти на скріпках або зручні блокноти на пружині.

Щоб замовити партію блокнотів, вам потрібно надіслати листа з точними вимогами на нашу поштову скриньку або зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті. Після узгодження деталей, ми запропонуємо вам дизайн або використаємо дизайн наших клієнтів. Замовляючи блокноти у нас, ви отримуєте продукцію високої якості, а співвідношення ціни та якості обов'язково сподобається вам. Ми завжди раді нашим новим клієнтам, які стають постійними. Наша компанія завжди готова співпрацювати з новими клієнтами та партнерами!

Вартість друку прораховується в індивідуальному порядку і залежить від таких факторів як: тираж, матеріал на якому здійснюється друк, розробка дизайну і т.д. Якщо у Вас виникнуть питання або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів які нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Button_price
Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"