Друк бланків

Бланки є істотною складовою кожного підприємства і організації. Саме на них покладена одна з основних ролей життєдіяльності компанії. Фірмовий бланк, це атрибут компанії, який підкреслює її корпоративну культуру та стиль. Як правило, виконання друку бланків являє собою фірмовий аркуш паперу, на якому зображені логотип або символіка фірми, її назва, всі необхідні контакти та номери телефонів, реквізити, банківські рахунки, e-mail адреса, при наявності адреса веб-сайту та будь-які інші характерні елементи або зображення. Якщо ж документ передбачений для суворої звітності, тоді друк бланків буде відрізнятися нанесенням захисних номерів, знаків компанії та інших спеціальних знаків.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAРозробка фірмового бланка важливий момент, оскільки саме він представляє Вашу організацію, як для постійних, так і потенційних клієнтів. Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін" пропонує друк фірмових бланків. Наші фахівці забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта, що є запорукою успішної співпраці, оскільки ми намагаємося досконало зрозуміти і втілити в життя всі Ваші ідеї.

Розробка бланка процес не легкий, тому, для того щоб клієнт був максимально задоволений кінцевим продуктом, робота виконується в декілька етапів. Спочатку необхідно визначитися з колірною гамою майбутнього бланка, що допоможе відштовхуватися з розробкою подальшого дизайну. Як правило, на бланку має бути присутнім фірмовий логотип підприємства (якщо такий є), відповідно інші кольори повинні бути підібрані в тон. Далі Замовник визначається з типом паперу, оскільки від його якості залежить якість пропечатки бланка.

Наша друкарня здійснює друк бланків згідно дизайну, розробленого нашими фахівцями, або ж за вже готовими шаблонами друкарні. Замовник може обирати, буде це цифровий або офсетний друк. В обох випадках, клієнт отримає надійний та якісний продукт, який буде вигідно відрізнятися серед інших бланків. Цифровий друк актуальний при невеликих тиражах, і тоді, коли замовлення необхідно віддрукувати в терміновому порядку. Більш того, дуже часто виникає необхідність в додруковувати бланки невеликих кількостях. В таких випадках цифровий друк повністю виправдовує своє застосування, як по оперативності, так і по ціновій політиці. Офсет більш рентабельний і практичний для друку великих тиражів, при цьому якість та яскравість елементів абсолютно не страждає.

Як правило, фірмові бланки не вимагають ніяких після друкованих операцій, щодо обробки і т.д. Проте, якщо у клієнта є якісь побажання щодо оригінального або особливо оформлення, ми з радістю виконаємо всі його побажання. За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів, які проведуть для Вас консультацію і дадуть відповіді на всі запитання.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"