Де придбати лампу для сучасної людини?

Автор: Адмін. Категорія: Креатифф, Сувенірна продукція

Lamp_1

Купити настольну лампу в наше електрофіковане століття, коли кількість джерел світла в одному приміщенні, навіть житловому, може обчислюватися декількома десятками - завдання не з легких.
Звичайно ж, хочеться купити щось найбільш цікаве. Вельми актуальними стають пошуки оригінальної конструкції для настольної, підлогової або підвісної лампи, дизайн якої хотілося б, щоб не тільки робив інтер'єр більш сучасним і креативним, але і підкреслював індивідуальність господаря оселі. А тому представляємо вам 7 ламп з незвичним дизайном, котрі напевно знайдуть свого господаря, щоб висвітлити його життя своїм дивним світлом.
Ось таку настольну лампу можна купити у дизайнера Девіда Бенейтана (David Benatan). Її вмикач синхронізований з вентилем, що робить її ще більш кумедною.

Lamp_2

Ігнорує  всі закони гравітації лампа від Crealev. Її верхня частина ширяє в повітрі, додаючи інтер'єру додаткову легкість.

Lamp_3

Lamp_4

А ця лампа поки існує тільки в проектному варіанті. Її творець, дизайнер Lukas Peet з Канади, поки не знайшов виробника, але, судячи по простоті та суворій красі його задумки - вирішення питання не за горами.

Lamp_5

Ця стильна штучка претендує на перемогу відразу в двох номінаціях: "найпростіша лампа" і "сама незвичайна". А все тому, що її конструкція у формі звичайної металевої трубки неймовірно проста на вигляд, але при цьому абсолютно унікальна - крім того, що світить вона завдяки безлічі світлодіодів, вбудованих в корпус, так ще й обертається на всі боки і у всіх площинах. Загалом, дизайнер Benjamin Hubert, що розробив цей мінімалістський дизайн настільної лампи для шведської компанії ?Rsj?   не дарма отримав свій гонорар.

Lamp_6

Для тих, хто любить всілякі технічні експерименти та складності - ідеально підійде ось така підлогова лампа PirOLED від фірми OSRAM: кожен рівень її конструкції, що імітує структуру ДНК, має своє регулювання яскравості світла.

Lamp_7

А для тих, кому весь час не вистачає тепла, представляємо лампу ось з таким своєрідним "примітивним" дизайном. Полум'я на вашому столі або підлозі і помаранчеве світло цієї лампи додадуть вашому інтер'єру додатковий затишок.

Lamp_8

Не менш "теплим" виглядає і цей букет нарцисів від дизайнера Aliki. І знову ми зустрічаємося зі світлодіодами, спритно вбудованими в кожну квітку, розташованих на рухомому металевому стеблі. Лампа, не тільки освітлює, але і додає додаткову естетику для будь-якого житла.

Lamp_9

Tags: ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31