Брудна дитина – це добре!

Автор: Адмін. Категорія: Креатифф, Реклама

2013-06-15_103713

Саме так, стверджують творці рекламної кампанії засобу для миття ОМО, для якої були створені оригінальні декорації з піску.
Незважаючи на всі можливості сучасних цифрових технологій, автори кампанії зробили натиск на нестандартний для наших днів підхід до справи. А саме - робили все вручну і навіть запросили для створення рекламних плакатів відомого чемпіона зі створення скульптур з піску JooHeng Tan.
Саме він створив декорації, в яких і проголошувалася істина про те, що брудний людина - це не проблема і навіть дуже добре. Тому що брудний - значить, інколи, дуже щаслива людина. Оскільки більша частина яскравих подій життя незмінно пов'язана з тим, що тіло й одяг стають брудними.

2013-06-15_104512

Чи варто переживати через бруд, якщо у тебе під рукою є надійні засоби для прання? Звичайно - ні! Будь брудним, не бійся забруднити свій одяг, не переживай із-за брудного взуття, брудного одягу та шкіри. Насолоджуйся життям, бери від неї всі емоції, а стати чистим можна в будь-який момент.
Адже що таке брудний дитина? Це весело проведений час в дослідженнях, навчанні, пізнанні і творчості. Хіба плями на одязі і брудні руки важливіше?

2013-06-15_104523

Для того, щоб показати ситуації в яких дитина стає брудною було створено три величезні декорації, вагою по 18 тонн кожна - пісочні скульптури з певним сюжетом. А як це все робилося і як у ці декорації поміщали фотомоделей - можна подивитися у відео ролику.

Tags:


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31