6 лютого – Міжнародний день бармена.

Автор: Адмін. Категорія: Новини "ПЛАСТІЛІНУ"

Дата для святкування цього професійного свята вибрана не випадково.

«Міжнародний день бармена » відзначається в день , коли католицькою церквою вшановується пам'ять Святого Аманда , тому свято називають також «День Святого Аманда ». Цей християнський католицький Святий жив у VII столітті нашої ери на території нинішньої Франції , яка , крім усього іншого , відома як вотчина виноробів і традиційно славиться своїми винами. У 20 років , пішовши проти волі своєї родини , він став ченцем. Аманд здійснив паломництво до Риму , а після цього вирішив стати місіонером . Свою місіонерську діяльність він розгорнув на території сучасної Бельгії . У католиків Святий Аманд вважається покровителем виноробів , рестораторів , пивоварів , і, звичайно , барменів через свою діяльність щодо євангелізації виноробних регіонів Франції , Німеччини і Фландрії.

Бармен

Традицію масштабно відзначати «Міжнародний день бармена » заклали в Києві в 2008 році , за спільною ініціативою київського рок -клубу «Докер Паб » та Міжнародного центру барменів « Planet Z ». Ідею підхопили і в Росії, де свято починаючи з 2009 року стає все більш популярним. Незважаючи на те , що « Міжнародний день бармена » проходить в « День Святого Аманда » , це два різних свята , перший - професійний , другий - католицький .

Слід зазначити , що Святий Аманд не шанується Російською Православною церквою .

У США в першу п'ятницю грудня відзначається « День шанування бармена » - Bartender Appreciation Day.

У « Міжнародний день бармена » проводяться різноманітні тематичні конкурси , розіграші , змагання барменів в профмайстерності , « хмільні » танці та « винні » вікторини. Відвідувачам святкових заходів розповідають про історію створення вин , пропонуючи провести їх дегустацію.


Наша фірма допоможе вам з вибором чи виготовленням оригінального подарунку щоб ви мали змогу привітати ваших близьких та рідних. Перейдіть у відповідні розділи нашого сайту, або ж завітайте безпосередньо до нас за адресою: м.Здолбунів, вул.Мазепи, 11, 3-й поверх ТЦ "Колібріс", тел. 097-918-60-15, 050-435-41-78.

Кружки, футболки, календарі, кераміка, поліграфія, сувеніри - найширший вибір подарунків для вас та ваших рідних.

Tags:


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31