Широформатний друк

Широкоформатний друк - це нанесення зображень великих форматів на листових і рулонних матеріалах. У більшості випадків, такими матеріалами є папір, вінілова плівка (наприклад, ORACAL або AVERY), прапорна або ПВХ-тканини, сітка і т. д. За допомогою сучасної технології широкоформатного друку ми можемо виготовити для Вас будь-які повнокольорові зображення шириною понад 1 метр.

Дуже широке застосування широкоформатний друк знайшов в зовнішній рекламі. За допомогою сольвентного широкоформатного друку виготовляються зображення для таких рекламних носіїв, як брендмауери, білборди, скроли, піллони, прізматрони, тролли, сітілайти, конвексборди та ін. Крім того, за допомогою такого друку виготовляється реклама на транспорті. Саме сольвентні фарби найчастіше використовують для зовнішнього застосування. Сольвент на 56% складається з ароматичних вуглеводнів, а решту становлять ненасичені вуглеводні. Фарба містить в собі сольвент, який проникає в структуру матеріалу, на якому проводиться друк. Сольвентний фарба володіє цілим рядом характеристик, необхідних для зовнішньої реклами - вона не вигорає, не розмивається водою і стійка до кліматичних умов.

Широкоформатний друк

Для внутрішнього застосування використовують водні, екосольвентние, масляні і УФ-чорнила. При виготовленні різних елементів інтер'єру, виставкових стендів і вітрин використовується ультрафіолетовий широкоформатний друк. UV-друк дозволяє наносити зображення практично на будь-які типи поверхонь. З її допомогою можна нанести зображення на керамічну плитку або підвісну стелю, на натяжні конструкції або бамбукові панелі. А за допомогою прямого ультрафіолетового друку по полотну, за рахунок використання якісних матеріалів і якості друку, можна отримати яскраві, соковиті репродукції. Відмінною особливістю UV-друку є використання спеціальної фарби, що твердіє при опроміненні ультрафіолетовим випромінюванням з певною довжиною хвилі. Такий процес називається УФ-затвердінням. Це фотохімічна реакція, яка відбувається практично миттєво, що дозволяє значно скоротити терміни виготовлення рекламної продукції за допомогою такого роду широкоформатного друку.

Також існує широкий спектр матеріалів, які звичайно застосовуються для широкоформатного друку.

Найпопулярніша і якісна самоклеюча плівка Oracal, яка застосовується як для інтер'єрного оформлення, так і для зовнішньої реклами. Найпоширеніші види: матова, глянцева і прозора.

verticalfold3Міцний водостійкий папір підвищеної непрозорості BlueBack і вініловий банер FrontLit, що застосовуються в зовнішній рекламі на щитах (білбордах) з природним або штучним освітленням, а також на брандмауерах, стендах і ін.

Просвічуючий папір для яскравого і контрастного друку, стійкого до зовнішніх чинників CityLight, який використовується в світлових щитах із внутрішнім підсвічуванням і при друці плакатів.

Вінілові банери BackLit, що використовуються для світлової реклами на лайт-боксах і сіті-лайтах, і світлонепроникні банери типу BlackOut, призначені для вуличних перетяжок і вільно висячих банерів в торгових і виставкових залах.

Досить популярні ламіновані і литі баннера для широкоформатного друку, якість і ціна яких задовольнить найвимогливішого клієнта.

Для зовнішньго і внутрішнього широкоформатного друку використовують різні друкувальні пристрої. Правильний вибір друкарської техніки прямопропорційно відображається на якості графічної продукції. Тому, для інтер'єрного широкоформатного друку звичайно використовуються спеціальні плоттери з чорнилом на водній основі та основі ексосольвента. Продукцію, яка буде служити на вулиці, друкують сольвентні плотери, в яких використовуються чорнила на основі сильних розчинників.

Плоттер - це спеціальний механізм, за своїм виглядом нагадує величезний принтер і діючий за подібним принципом. У широкоформатному друці за допомогою автоматичних настройок плоттера через комп'ютер вичерчують з великою точністю малюнки, схеми, складні креслення і будь-яку іншу графічну інформацію на папері і спеціальних матеріалах великих розмірів, які згадані вище.

Широкоформатний друк привертає відповідністю будь-яким вимогам до високої стійкості по відношенню до сонячних променів та атмосферних опадів. Якість, практичність і зручність - три головних складових в роботі з широкоформатним друком.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"