Брошюровка

Термін «брошурування» характеризує невелике за обсягом друковане видання. Процес брошурування позначає спеціальну обробку всіх надрукованих аркушів для виготовлення таких поліграфічних виробів як книги, журнали, блокноти і т.д.

Процес брошурування проходить у кілька етапів:

  • Розріз аркушів
  • Фальцування аркушів
  • Приєднання всіх необхідних елементів і матеріалів (форзац, ілюстрації і т.д.)
  • Комплектування виробів в блок
  • Скріплення

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін" має багаторічний досвід роботи в даній сфері. За багато років роботи, ми обслужили сотні корпоративних і приватних клієнтів, виготовляючи найрізноманітніші варіанти блокнотів, щоденників, брошур і багатьох інших типографічних виробів. Поліграфічний центр оснащений усім необхідним обладнанням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг, включаючи брошурування. Ми готові запропонувати своїм клієнтам декілька варіантів прикладів виконання робіт.

Наприклад, це може бути брошурування скріпкою в накидку, що є одним з найбільш поширених способів. Зовні всередину, стопа паперу посередині пробивається скріпками. Наочний приклад ви можете спостерігати на шкільних зошитах. Тобто, даний метод дозволяє скріплювати папер товщиною до 96 сторінок.

Особливо актуальним та практичним вважається спосіб брошурування на пластикову пружину. Типографічні вироби подібного типу зручні і прості в експлуатації. Як правило, даний метод скріплення використовується при виготовленні блокнотів, що дозволяє власникові швидко орієнтуватися у своїх записах, і при необхідності, ви можете з легкістю вирвати листочки без нанесення шкоди загальної комплектації блокнота або щоденника.

Наступним варіантом є термоклеєве брошурування, при якому паперовий блок змащується розігрітим клеєм. Таким чином, одночасно скріплюються як сторінки, так і обкладинка. Такий спосіб ідеально підходить для багатьох поліграфічних виробів, починаючи корпоративними блокнотами і закінчуючи книгами. Термоклеєве брошурування дозволяє скріплювати вироби об'ємом до 1000 сторінок. При необхідності, для попереднього скріплення окремих листів, застосовується нитко швейні обладнання, що дозволяють надійно і якісно скріплювати папір.

Який спосіб кріплення ви б не обрали, ми гарантуємо високу якість роботи, а також презентабельний зовнішній вигляд готового виробу. Ми пропонуємо виконання замовлень під ключ. Досвідчені дизайнери розроблять оригінальний, унікальний макет-проекту, який повністю відобразить Ваш стиль, а готовий виріб буде практичним і зручним.

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"

Рекламно-поліграфічна фірма "Пластілін"