Зроблено в Україні: каталог українських виробників

Автор: Адмін. Категорія: Uncategorized

Зроблено в Україні: каталог українських виробників

Дуже велика частина населення просто не знає про те, що у нас виробляються товари для щоденного використання. Скільки разів кожен з нас робив усвідомлений вибір на користь українських виробників, при покупці товару? Ідея створення каталогу, прийшла після того, як з’ясувалося, що у багатьох друзів їхні родичі, колеги і товариші навіть не підозрюють про існування українських виробників! Люди приречено погодилися купувати китайські та турецькі товари низької якості, мовляв, а що поробиш, адже у нас на ринку свого і немає зовсім.

Мета каталогу – донести до споживачів, до всіх, що наш виробник існує, він живий всупереч усьому і продовжує розвиватися. Товари, які виробляються в Україні, відповідають поточним стандартам якості, а за ціною вони часто бувають дешевше закордонних аналогів. Розповісти покупцям про наших виробників – основна мета каталогу.

У мережі досить каталогів українських підприємств, навіщо ще один?

Справа в тому, що у всіх каталогах, які ми переглянули, нас ,як споживачів щось завжди не влаштовувало. Елементарний приклад – в каталозі представлений інтернет-магазин, який продає якийсь дешевий китайський ширвжиток. Кхм, таких магазинів у нас достатньо, і вони у всіх на слуху. А ось ті, хто щось корисне виробляють мало популярні. Ми вважаємо, створення нашого каталогу українських виробників, задовольнить покупців, які хочуть користуватися товарами, виробленими в Україні. Цей каталог для тих, хто цінує наше виробництво і хоче його підтримати. Отже даний каталог унікальний.

Який інтерес це представляє для творців каталогу?

Такий же, як і для відвідувачів – зібрати в одному місці максимальну кількість даних про виробників та їх продукції. Все почалося з екселівского файлу, в якому зберігалися посилання на сайти виробників. Файл поступово став збільшуватися і доповнюватися. Звичайно, кожен може зберігати подібний файлик, погодьтеся? Але ж куди простіше буде здійснювати пошук, коли буде єдина база даних, перевірена самими покупцями.

Як я можу допомогти каталогу українських виробників?

Якщо вам відомо про якогось виробника, якого немає в каталозі – повідомте нам в коментарях або за допомогою email .
Придбали товар і бажаєте поділитися враженнями? Будь ласка – ваш відгук буде розміщений на відповідній сторінці (пока що сторінка у розробці, тому відгук ви можете залишити на сторінці виробника у коментарях). Всі відгуки повинні бути засновані на особистому досвіді і носити адекватний характер. Ми будемо перешкоджати попаданню в каталог відвертої реклами та недобросовісної конкуренції.
Ще одним з напрямків роботи каталогу є створення діалогу між виробником і покупцем. Так-так, саме цього ми хочемо домогтися.

Я представляю виробника товарів, але нашого підприємства немає в каталозі, що робити?

Зв’яжіться з нами! Ви ж прочитали вище про діалог між покупцем і виробником? Ви можете стати його учасником прямо зараз – повідомте про своє підприємство нам . При бажанні, ми можемо організувати інтерв’ю з вашим представником для подальшої публікації на сторінках каталогу українських виробників. Повірте, такі от невеликі кроки і є початком діалогу, вони дуже важливі.
Нас цікавлять саме ті підприємці, які виробляють товари, а не перепродають іноземні товари, як більшість. Якщо ви відноситеся до тих, хто випускає одяг, взуття, галантерею, побутову хімію, косметику або інші товари – розкажіть про себе, можливо споживачі про вас раніше не чули.

P.S. Дорогі покупці і виробники, не соромтеся – залишайте свою думку, відгуки, діліться досвідом. Так ми допоможемо один одному.

Джерело: Офіційний сайт


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31