Якою має бути печатка підприємця або організації

Автор: . Категорія: Uncategorized

Печатка сьогодні не є новою річчю для кожної людини. Усі знають як вона може виглядати та для чого слугує. Але не всі знають що саме потрібно для того, щоб її виготовити та яку печатку найкраще вибрати.

Отож, якщо Ви приватний підприємець або ж голова громадської організації і збираєтеся виготовити штамп, який це засвідчуватиме, то ось пакет документів, який Вам потрібен:

  1. Свідоцтво про реєстрацію або виписка з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб
  2. Копія паспорта замовника
  3. У разі виготовлення печатки для лікаря, адвоката, нотаріуса, архітектора і т.д. потрібен документ, який засвідчує Вашу професію (диплом).
  4. Адреса організації (у разі наявності головного офісу)

Перелік документів завжди ретельно перевіряється та використовується виключно для ідентифікації особи замовника. Уся інформація надалі є конфіденційною та по закону не може використовуватися у інших цілях без Вашої згоди.

Що робити у разі зникнення печатки з різних причин?

Наприклад, якщо у Вас її у вас викрали. Необхідно одразу звернутися у правоохоронні органи. За фактом звернення може бути відкрита кримінальна справа, кримінальна відповідальність якої за ст. 357 КК тягне за собою:

  1.  Викрадення;
  2.  Привласнення штампів чи печаток;
  3.  Заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання особи своїм службовим становищем;
  4.  Умисне знищення, пошкодження чи приховування, вчинене з корисливих мотивів або в інших особистих інтересах.

У разі власної втрати печатки у відкритті кримінальної справи Вам буде відмовлено.

Для захисту печаток та штампів існують спеціальні захисні покриття. Ознайомитись із ними, а також виглядами печаток, штампів та їхніми цінами ви можете тут!

Tags: , , , , ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31