Важливість зовнішньої реклами

Автор: . Категорія: Реклама

За вікном ХХІ століття, усе невпинно розвивається, не винятком є і бізнес, власна справа, яка приносить заробіток.

Зовнішня реклама вже тривалий час тримає себе на позиції одного із багатьох лідерів по залученню нових клієнтів. Чому це так: банер, гарний, якісний плакат на зупинці потребує лише коштів на виготовлення та встановлення, а висіти він може достатньо довго, для того, щоб люди побачили, зацікавилися та подзвонили до вас.

В залежності від місця де висітиме ваша реклама(зупинки, банери, сітілайти по місту) ви отримаєте різний результат. Але результат все ж таки буде, адже якби там ніхто не хотів, на підсвідомому рівні кожен звертає увагу на предмети, які нас оточують.

Великою перевагою зовнішньої реклами є розмір, погодьтесь, що побачити банер розміром 1мх1м легше, ніж оголошення в газеті. До того ж оголошення ще потрібно шукати, а банер – на зупинці, перед вами та не забирає дорогоцінний час.

Ще одним аспектом є – рівень розвитку маркетингу в Україні. У нас ще не настільки розвинуті інші технології залучення клієнтів та учасників. Тому рекламодавці щиро вірять, що потрібно все-таки подавати оголошення на паперових носіях, а не онлайн шляхом.

Можливо, це питання часу, а можливо – ні. Проте поки зовнішня реклама є вагомим кроком для розвитку вашого бізнесу у певній місцевості, потрібно цим користуватись.

Tags: , , , , ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31