Трансферні технології та їх особливості

Автор: Адмін. Категорія: Поліграфія

Рекламна продукція та упаковка потребують якісної обробці: лакування, конгрева, ламінації, припресовки фольги, трафаретного друку, вирубці, каландруванню та ін.
Вони перетворюють звичайну друковану продукцію в привабливі вироби, які виділяють даний товар на тлі інших і спонукають до здійснення покупок. Також застосування трансферних технологій надає додаткові можливості для ідентифікації торгових марок і брендів і, природно, виконує захисну функцію.

Для припресовки фольги необхідно використання дорогого кліше. Також її істотними недоліками є погана опрацювання деталей зображень, складність при роботі з великими площами, тривалість операції. При шовкотрафаретному способі нанесення голограм їх можна підробити в майбутньому. При ламінуванні використовуються дорогі плівки, а малюнки не вийде наносити вибірково.
Всі вище описані проблеми вирішуються при застосуванні трансферних технологій. На лист наносять голографічне зображення або переносять фольгу методом холодного тиснення. Для всіх типів трансферних технологій застосовуються 2 апарата: звичайне друковане офсетне обладнання, підготовлене для друку лаками і фарбами УФ-фіксації, і апарат, який забезпечує контакт полімеру з друкованим листом і засвічення місця даного контакту УФ-випромінюванням.

Для трансферу необхідно виконати 2 етапи. В першу чергу на офсетного друкованої апаратурі наноситься шар клею. Потім лист з незафіксованим зображенням відправляють в трансферну машину, в якій до нього притискають спеціальну полімерну плівку з напиленим блискучим шаром. В момент контакту листа і плівки відбувається засвітка випромінюванням, в результаті якої металізований шар прикріплюється до ділянок з нанесеним клеєм. Після цього лист виводять з машини, прокручують плівку і подають новий лист. Відповідно, формують зображення офсетним способом, а фольгу припресовують практично без тиску або нагрівання. Процес виконується швидко, а в результаті виходить висока якість.

В нанесення фольги трансферним способом є особливі переваги перед гарячим тисненням, а саме:

  • Відсутність локального тиску на лист, що не призводить до його деформації
  • Висока точність і 100% попадання в штамп, що не завжди можливо при високому тиску, який чиниться на лист
  • Нанесення голографічних малюнків трансферним способом

Голографічні зображення утворюються при взаємодії світла з регулярною структурою, роль якої виконують мікронерівности. Вони наносяться або формуються на одній зі сторін голографічного плівки. Якщо взяти її і гарненько потерти, то Ви помітите, що голограма зникне, так як ми зруйнуємо ту саму регулярну структуру.

Трансферний перенос голограми на лист з плівки в 6 разів більше економічний ламінування плівкою, так як одна плівка може бути використана до 6 разів. Потім відбувається вирівнювання нерівностей, котрі формують малюнок, забивання їх лаком і потім вже не виходить перенести зображення на лист. Відповідно, трансферні технології є більш економними і формують вибірковий голографічний малюнок з офсетного швидкістю.

Упаковка і прикраса товарів за допомогою голограм і фольги

Зір людини влаштовано таким чином, що бачимо ми тільки рухомі об'єкти. Багато виробників при розробці упаковки намагаються використовувати всілякі способи обробки, котрі створюють ефект руху. Голограми і фольга на коробках - переливаються і відблискують, що привертає увагу покупця. Завдяки їм, клієнти зупиняються і розглядають товар. Відповідно, підвищується ймовірність того, що куплять саме його.

Друк на упаковці

Нанесення голографічного малюнка і фольги через трансферні технології не тільки виділяє товар на полиці, але і робить його упаковку неповторною. Захисну функцію в даному випадку виконують декоративні елементи, вони органічно вписуються в дизайн, і підробити такі вироби без аналогічного обладнання неможливо.

За допомогою трансферних технологій можна значно поліпшити вид продукції. Наприклад, при гарячому тисненні неможливо отримати тонкі і дрібні букви, точно так само, як і індивідуальний голографічний малюнок або растрове зображення. А що стосується трансферу, то він дозволяє розміщувати малюнки в певних місцях.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31