Сувенірні ціни

Автор: . Категорія: Сувенірна продукція

Київ гарне історичне місто, столиця України, її центральна частина. Там є безліч хороших споруд, будівель, вулиць, які дійсно варто відвідати: Софіївський собор, Михайлівський Зотоверхий, Майдан Незалежності, Андріївський узвіз. І якось так склалося, що зазвичай ціни на сувеніри чи подарунки у таких місцях вищі майже на половину, ніж на приклад у другому районі міста у скромному магазинчику. Усі знали, що там дорого, проте продавці на території Андріївського Узвозу вирішили встановити просто космічні ціни.

виды Киев    

З однієї сторони тут можна знайди і долю оптимізму – у нас вірять, а точніше у наші фінансові можливості. А з другої – реально, щоб купити хороші сувеніри потрібно купу грошей, та міцні нерви. Тому зайшовши одразу наперед, хочеться сказати, що купувати сувеніри потрібно у не дуже популярних місцях, або у поліграфічних фірмах, таких як «Пластілін»,тому що так дешевше.

Для прикладу деякі ціни із Андріївського узвозу:

Брелок на ключі – від 30 до 60/70 грн

Патріотичні футболки(якісні, які не полиняють через 3 прання) – від 300 грн.

Матрьошки із зображеннями різних політичних та спортивних зірок – комплект із 5 матрьошок – 160/200 грн

Кульки із штучним снігом всередині – 120-150-180грн

Біжутерія – від 70/80 грн за один виріб

Зменшені статуетки місцевих пам’ятників – від 2000 грн.

Обкладинки на паспорт (якісні, які не розійдуться на наступний день по шву) – від 20/25 грн.

  13357_8915

Висновки робити вам, а в разі необхідності придбати хороший сувенір - наша поліграфічна фірма «Пластілін» завжди готова вам допомогти!

Tags: , , ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31