Професійні свята 01-10 серпня 2014 року

Автор: Адмін. Категорія: 100 років тому, Новини "ПЛАСТІЛІНУ"

Інкасатори

01 серпня - День інкасатора

Інкасатори відзначають 1 серпня своє професійне свято. Від цих людей багато в чому залежить надійність і безпека грошових коштів і матеріальних цінностей.


Аеромобільні війська України

02 серпня - День аеромобільних військ України

В цей день в Україні відзначається День аеромобільних військ. Свято було встановлено Указом Президента України № 937/99 в 1999 році.

День військ зв'язку України

08 серпня - День військ зв'язку України

«Зв'язківці! Уникайте випадкових зв'язків!»

— Неофіційний девіз військ зв'язку

8 серпня — День військ зв'язку України. Це свято відзначають щорічно з 2000 року, коли був підписаний указ президента країни про заснування Дня військ зв'язку України.

Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Це технічна основа Збройних сил.

Підготовка перших зв'язківців армії на території нинішньої України почалася 8 серпня 1920 року. Тоді в Костянтинівському юнкерському військовому училищі почали навчати зв'язківців Київських військово-інженерних курсах. День військ зв'язку України покликаний вшанувати військових цієї спеціальності.

«Що таке установки зв'язку третього покоління?
Це установки, на які збирали гроші два попередніх покоління»

— АНЕКДОТ

Питома вага представників цієї професії в загальному штаті армії стрімко зростає і зараз. Під час ВВВ практично десята частина солдатів була зв'язківцями. А в сучасній армії День військ зв'язку України відзначає близько 12% службовців.

Війська зв'язку при Збройних силах України діють на базі військ колишнього Радянського Союзу. У країні створено своє Головне управління зв'язку, яке займається формуванням військ зв'язку в Україну. День військ зв'язку України відзначають військові, які працюють над створенням надійної системи управління Збройними силами як в умовах війни, так і в мирний час.

«Чим голосніше крикнеш, тим далі чути!»

— Девіз військ зв'язку

Ветеринари

10 серпня - День працівників ветеринарної медицини

Друга неділя серпня. Складність і багатогранність завдань сучасної ветеринарії полягає в необхідності захисту тварин від різних хвороб.

Будівельники

10 серпня - День будівельника

Друга неділя серпня. У цей день відзначається професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31