Історія патентування магніту

Автор: . Категорія: Історія

Магніти на холодильник. У кого їх зараз немає? Мабуть, кожен після подорожі у інше місто чи країну привозить купу сувенірів, серед яких і пару магнітиків. Всі знають що це, і чому є одним із найбільш охочих типів сувенірів у світі, а особливо країнах Європи. Та не всі знають початкову історію цих простих та хороших подарунків.

magnit1

Отож, за довідкою Вікіпедії та ще одного ресурсу, існує 3 версії засновника магніту на холодильник.
1 – В листопаді 1954 року Джон І.Вітлі  отримав патент на створення магніту у ролі тримача для легких предметів(на жодному з ресурсів немає інформації, що саме це були за предмети, тому можна зробити висновок, що це були тримачі для записок, можливо тримачі ключів) на металічних поверхнях.

2 – В 1970-х роках патент на створення кольорових прикрас у вигляді магнітів отримав Вільям Цімерман з Сент-Луїсу, штат Міссурі. Ідея створення було простою – в першу чергу – хороші, не дорогі прикраси, ну і звичайно – тримач.магніт-тримач

3 – В 1971 році патент на створення декоративного предмету отримав канадець Джарон Самерс. Його ідея створення також полягала у сенсі прикрас.

Достеменно взнати хто ж був винахідником магніту на холодильник не вдалося, проте і з цих даних можна зробити висновки, що навіть у 20 столітті, такі речі були популярними та широко використовувалися. На сьогодні майже нічого не змінилося! І тепер ви можете замовити магнітики, які вам до вподоби!

магніти

Tags: , ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31