День закоханих

Автор: . Категорія: 100 років тому, Історія

День святого Валентина відзначають щорічно 14 лютого. За однією із легенд це свято бере початок із часів давньої історії, а саме ІІІ ст. від Р.Х. Події відбувалися під час правління імператора Клавдія ІІ Готського.

Політика правителя була простою: чоловік – це воїн, який повинен думати про хід війни та про захист країни, а сім’я послаблювала б характер чоловіка і він не був би таким ефективним у битві, як потрібно. Отож едиктом імператора було заборонено вінчатися. Це було неправильно, але йти проти волі царя було не розумно. Серед усіх людей, знайшовся один – Валентин, який попри усе вінчав молодих закоханих.

За такі діяння, його ув’язнили, а наглядати за в’язнем поставили офіцера. Так склалося, що донька наглядача була сліпою. Валентин спочатку оздоровив дівчину, а згодом навернув на християнську віру офіцера і усю його родину. Дізнавшись про це, Клавдій наказав відтяти голову порушнику. Сталося це 14 лютого. З того часу цей день став Днем усіх Закоханих в пам'ять про Валентина – людину з великим серцем та безмежним співчуттям до закоханих пар.

Очима ти сказав мені: люблю.
Душа складала свій тяжкий екзамен.
Мов тихий дзвін гірського кришталю,
несказане лишилось несказанним.
Життя ішло, минуло той перон.
гукала тиша рупором вокзальним.
Багато слів написано пером.
Несказане лишилось несказанним.
Світали ночі, вечоріли дні.
Не раз хитнула доля терезами.
Слова як сонце сходили в мені.
Несказане лишилось несказанним.

 Зробіть своїм близьким приємно, замовивши чудовий подарунок або унікальну валентинку!

День закоханих

Tags: , ,


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/plasti/plastilin.rv.ua/www/wp-content/themes/yoo_balance_wp/layouts/single.php on line 31